Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 14 Nëntor 2020, Entertainment Show

39Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Shpat Kasapi, Albana Osmani, Era Rusi, Bjanka Ceka, Yllka Kuqi, Bardhi, Mentor Haziri, Aurela Hoxha
Këngëtare: Fifi

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

39 Comments
 1. ivana millos says

  Apo si po ndihesh qe je ne lidhje me Krenarin ?? Luana

 2. ivana millos says

  Luana po ti si je ndjer kur je nda me Adrian Gaxhen ?

 3. R S says

  Ora 12 e nates nderkoh un ne min 38:21 tentoj te cohem nga krevati per te kercyer💃😅😂😂🥺 respekte nga italia per kto super keng dhe momente 🔥

 4. rumejsa shehi says

  25:30 s'keni turp. Bardhi ju respektoj duke ardhur ne emision ndërsa ju as qe nuk ja vini re😒😒

 5. ertxhb Stroka says

  Luana rikthej ato kamerat e fshehta me te ftuarit please

 6. signore sconoschuto says

  rezi tap fare

 7. donard boss says

  Affect

 8. donard boss says

  🤣🤣

 9. donard boss says

  100000 like

 10. Mladen Spasic says

  ,s

 11. Jorxhina Selmani says

  Aman sa flet ky rezi, ndonjehere pa lidhje, nuk le te tjeret te flasin, eshte bere bajat me “humorin” e tij!!!

 12. Erinda Shuaipi says

  Luan po pse nuk ftohen nje here Arbane Osmani Edi Ramen, ka plote njerez shum te njohure

 13. Ali Alswaid says

  Lbrahim

 14. Linda Linda says

  Respekte per Bardhin .kesaj radhe e prishet muhabetin aspak vemendje ndaj tij

 15. Zehra Shabani says

  Hajde të gjitë nga një dislike emisionit për mosrespektimin ndaj BARDHIT.

  BARDHI respekte je numer 1.

 16. Nora Vesele says

  Arbana Osmanit ti , albana nuk i vjen tek gishtat e kembes nuk ka nevoje te jete e gjate si hu gardhi ,dhe floriri i vogel esht po vleren e ka te madhe🥇

 17. samuel berisha says

  Luana tek moleri je grimuar?🙄Dukesh si kloun me tere at grim moj gocë.

 18. Elidon Jaku says

  Si sja fute nje shpull o yllka kuqi asaj era rusit se e meritonte

 19. Ensar Zendeli says

  Ket reizin nuk e di pse e mbani hiqeni fare xhoda dhe adi kan qen me te mir

 20. Ensar Zendeli says

  Esht shum keq te thrasesh njerz kur si respekton fare bardhin e keni lene atje nqoshe vetem kendoi dhe disa pyetje i tha bilem esht dashur te luaj bardhi ne paintball esht prishur fare ky emision

 21. Blerta D says

  Shume palidhe! 1. shpatit pyetje per tkalume jo per te ardhmen! 2. ku esht Bardhi spo vrehet apsolut qe esht ne emision?

 22. Giuly Ejse says

  Luana shpresoj te lexosh kte !pse bardhin nuk rrespektuat si duhet ! Bardhi suksese te metejshme!o fifi skandal veshur ! Ky mentor skandal ne veprime dhe gjestet

 23. Klodeta Menga says

  Pse e ulni muziken kur e shofim ne ritrametim

 24. mimoza gjermani says

  Kuku ozot qfar zani tmir shpatii❤️👏

 25. Amelia jimin says

  I mbaroi fryma publikut 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 26. TiTAN Online says

  Albana ne Kosovë kerkush nuk ta blen librin, duke e ditur se kete libër e ka shkruar nje njeri IDIOT👍🇽🇰

 27. TiTAN Online says

  Era Rusi shum shkin bash Ruse

 28. Labinot Labinot says

  Qfar shikimi Yllka ne 26:26 sec..

 29. Erga Erga says

  Albana duhej tkesh privilegj ndaj shpatit sesht ashtu kshtu tamam vip eshte aj ti nje fancr vogel , mundej ma butsisht me torten Shpati ngriti vet vlerat tua, qendro me egersisht naj her enjeta Bradhit i vln

 30. Ella says

  Rezi e paska tund para emisionit

 31. Amar Shala says

  Qet rrezin sun po e baj bre veq per qeta shum rrall e shohim bajatizem

 32. Erga Erga says

  Hyra tek komentet që te gjithë Bardhi Bardhi! Thash ta shoh njeher kte Bardhin, me te ver8 i anashkaluar por ndoshta fati dhe suksesi nuk e anashkalon ate! Krejt kta vipa dikur n’start ishin si Bardhi n’hije! suksese Bardhi njeherit jam fancr e Shpatit✌🏻

 33. Baad Girl says

  Luana ti kur sdin mei respektu musafirt qka hamomi po i thirr ndert aty betht a pot dalin mir Qysh e keni Anashkalu Bardhin nncncn Emision i budallem Vallah veq se ke bardhi se tybe te kqyrsha Ma

 34. G L says

  ERA RUSI🤮 KOKA LOPE PA PIK EDUKATE, ME SHUM KOMPLEXE DHE ZERIN QE KI E QOVE PER DREQE ME SJELLJET E TUA 🤯👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 35. Dorjana Ndoja says

  Gjeja qe nuk me plq ne ket emision eshte qe kendojn kenge popullore

 36. Ilir Deda says

  Shpat Kasapi King je 👑

 37. l l says

  hera e pare qe e heq emisionin ne minutat e pare kur i pashe keta pisa si po silleshin kundrejt Bardhit, per cfare arsye e keni ftuar me nje turme pisash te vjeter, dhe jo me nje grup te rinjsh qe te ndihej me mire? Staf leshi jeni se ndjek me emisionin tuaj qe sot, BARDHE JE 1sh?

 38. l l says

  O njerez te ndyre, shpresoj mos tju vije kurre me Bardhi ne emision, pisa jeni te gjithe si thesa me mut sdini te respektoni, late kete injoranten per paintball, kta po bejne 10 vite sua kemi degjuar zerin fare as sduam ti degjojme i respektoni me shume se crespektust Bardhin. Turp te keni turp!!
  Bardhi eshte djale 1sh!!👌👏🏻👏🏻

 39. pizza is trash says

  49:00 mentori: kisha konflikt me te prandaj se zgjedha ( për fifin ) shum i skipavt 😂😂😂

Leave A Reply

Your email address will not be published.